Mitsubishi pajero pjese te perdorura

Numri i shpalljes: 37916 | Postuar në: 27.11.2016, 20:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina të dëmtuara për pjesë rezervë

Lloji i shpalljes: Shitet


Mitsubishi pajero 2.5 2001 Pjese nga motorri, karoceria, boshtat komplet si dhe elektronika

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 Avdyl