Dhom fëmijësh në shitje

Numri i shpalljes: 37895 | Postuar në: 26.11.2016, 18:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 230 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Dhoma fëmijësh komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Dhom fëmijësh në shitje , e punuar me porosi e perdorur shum pak , shitet komplet bashk me
Dyshek dhe tavolin , çmimi i diskutueshem

 Klinë     Klinë

 Arian