Shes fellne 18 coll per mercedes

Numri i shpalljes: 37889 | Postuar në: 03.02.2017, 18:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 18

Prodhimi: Alumin

Çmimi: 300 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Fellna

Lloji i shpalljes: Shitet


fellne 18 coll per mercedes

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 dalib