seat Alhambra

Numri i shpalljes: 37887 | Postuar në: 26.11.2016, 13:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Seat

Modeli: Alhambra

Viti: 1998

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 25000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Monovolum / Minibus

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 3.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


osht shum i rujtun si brenda dhe jasht me goma treja te dimrit.eshte ne gjendje perfekte per me shum kontak.ne nr 044712381

 Skenderaj     Skënderaj

 leart