Biçiklet

Numri i shpalljes: 37857 | Postuar në: 24.11.2016, 10:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Bicikllen,arsya se kam nje Bicikell tjeter.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Albini