Aparat profesional "CANON"

Numri i shpalljes: 37836 | Postuar në: 22.11.2016, 21:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 419 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes aparatin profesional canon i sapo ardhur nga gjermania me dy zooma siq duket ne foto pres bleres serioz viber 0037745488158

 Viti     Viti

Dërgo E-mail

 Erblin