Bilardo mini futboll

Numri i shpalljes: 37796 | Postuar në: 12.12.2016, 21:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Lojra dhe zbavitje sportive / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet bilardo dy shtega 2 par topa rezerv trekendshi ne gjendje t rregullt mini futboll 2 topa n gjendje te rregullt
Me marrveshje

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Bekim mulolli