Shes puma per fotboll nr 38te ardha nga gjermania

Numri i shpalljes: 37782 | Postuar në: 19.11.2016, 23:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: <40

Ngjyra: blu të errët

Çmimi: 15 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes puma per fotboll nr 38 te ardha nga gjermania jon orgjinal pres blers serioz

 Prishtinë     Prishtinë 10060

Dërgo E-mail

 riad