Audi 80

Numri i shpalljes: 37766 | Postuar në: 19.11.2016, 11:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: 80

Viti: 1987

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 1.400 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Rigjiatrim edhe 9 muj

 Shtime     Shtime

 Audi