shiten fellnet

Numri i shpalljes: 37745 | Postuar në: 18.11.2016, 18:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 10139

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 0

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 150 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


shiten fellnet 15 me 4 shtrafa jan shum te mira dhe te rujtne siq shihet ne foto

 Kaçanik     Kaçanik

 agron