Kupaqka

Numri i shpalljes: 37571 | Postuar në: 13.11.2016, 12:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Futboll / Këpucë

Lloji i shpalljes: Shitet


Mercurial 1 pale 80 euro 2 pale 150 euro

 Prishtinë     Prishtinë 10030

 Taulant gashi