Shtag per peshk

Numri i shpalljes: 37567 | Postuar në: 13.11.2016, 01:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 € i pa diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Trri here kam xhujt me ta shum e mir pra nuk me duhet mo, muj Gusht e kam ble koha ftofft nuk dal mo per peshk.
Me tanat pasje shum Lir e kini kush ka dije
40€ pra me duhen parrat per shpejt fallas per 15€ Te interesuar Mund Te lanroni ne 044939715 vetem iteressuar serjoz +37744939715 viber dhe WhatsApp 044939715 Flm per mir kuptim klm

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Baba Selines