Ping pong KETTLER MADE IN GERMANY

Numri i shpalljes: 37560 | Postuar në: 12.11.2016, 15:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte të tjera me top / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Ping pong KETTLER MADE IN GERMANY

 Prizren     Reçan

 Morina