Komodin

Numri i shpalljes: 37496 | Postuar në: 08.11.2016, 11:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 220 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Rrafte dhe Vende për magazinim

Lloji i shpalljes: Shitet


Komodin 100%dru

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Kastriot