Korg Pa3x 61

Numri i shpalljes: 37482 | Postuar në: 07.11.2016, 09:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 950 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i shpalljes: Shitet


origjinal Korg Pa3x 61 me pajisje të plotë edhe me 1 vit garanci

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 stuffz04