Shitet tavolina e mermerit

Numri i shpalljes: 37474 | Postuar në: 06.11.2016, 14:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet tavolina e mermerit, e ruajtur mire.
Ka dhe nje dollap poshte saj ne te cilin mund te futesh gjera te ndryshme apo ene kuzhine.
Cmimi 400 euro i diskutueshem

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Rina