Shitet dhoma per femije

Numri i shpalljes: 37473 | Postuar në: 06.11.2016, 14:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Dhoma fëmijësh komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet dhoma per femije. Permban shtratin me dyshek, dollapin e rrobave, nje komodine te vogel si dhe tavolinen e punes.
Cmimi 300 euro

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Rina