oriendi per sallon ondulimi

Numri i shpalljes: 37468 | Postuar në: 05.11.2016, 18:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 930 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Oriendit jan te reja shum pak te perdorura 1-2 muaj
1 Lavaman
1 Haub
2 karige te punes
2 komoda
1 ulse
2 pasqyre te mdha

 Viti     Viti

Dërgo E-mail

 valdrin