KURSE TE GJUHES GJERMANE

Numri i shpalljes: 37463 | Postuar në: 05.11.2016, 14:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Gjuhë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kurset më cilësore të gjuhës gjermane në Kosovë.

Grupe me maksimalisht 6 pjesëmarrës.

Mësimdhënës me përvojë të gjatë.

Librat më aktualë për mësimin e gjuhës gjermane.

Në qendër të Prishtinës.

Nxitoni dhe siguroni vendin Tuaj!

Rr. Qamil Hoxha 72, kati 3, nr. 7, 10000 Prishtinë
Mob.: +37745860940, Viber: +37745860940

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 General Management Consultants