Korset Fustan

Numri i shpalljes: 37453 | Postuar në: 04.11.2016, 17:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: S

Ngjyra: e kuqe

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Fustan korset i kuq

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Saranda