Dallam

Numri i shpalljes: 37450 | Postuar në: 04.11.2016, 17:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: S

Ngjyra: Bordo e kuqe

Çmimi: 90 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Eshte nga turqia

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Saranda