Pjesë për Forda

Numri i shpalljes: 37395 | Postuar në: 01.11.2016, 16:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Ford Focus

Lloji i pjesës: Pjesë për Servisim dhe mirëmbajtje

Çmimi: 15 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i shpalljes: Shitet


Bêjme shitjen e te gjitha pjeseve te Fordit si :Ford Focus,Ford Mondeo etj.
Gjendemi ne magjistralen Viti-Kllokot.
Numri kontaktues viber +37744210994

 Viti     Viti

Dërgo E-mail

 Enver