Aparat mjekësor - CERAGEM

Numri i shpalljes: 3700 | Postuar në: 06.02.2015, 23:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medicinë alterantive

Lloji i shpalljes: Shitet


Ceragem është produkt global i rekomanduar nga shumë mjekë,punon dhe ndikon në katër pjesë të ndryshme të trupit: pjesën e këmbëve, qafës, barkut dhe shpinës terapia realizohet duke marrë nxehtësinë infra të kuqe nga gurët , e cila është projektuar për të rritur qarkullimin e gjakut në ato zona duke rritur energjinë. Ceragem shëron 99% të sëmundjeve siç janë: dhimje koke,dhimbje lukthi,diabetin,hemoroidet,infeksione të ndryshme në tërë trupin dhe dhëmbje të boshtit kurrizor.
Aparati është i paisur me të gjitha paisjet mbështetëse dhe shitet me një çmim sipas marrëveshjes.
Tel : 044 855 848
Email : kaltrina.mehmetii@live.com

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Nexhmi Mehmeti