Ju ofrojm Ski modeleve me te reja

Numri i shpalljes: 36375 | Postuar në: 31.10.2016, 01:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte dimërore - Ski / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


ski modeleve me te reja me cmime te arsyeshme nga 50 eu -140 eur carving gjithashtu bejme ndrimin e skiave per femij me pages shtese

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Skisport Balkan >(Ndërmarrje)