Leshoj lokalin me qira

Numri i shpalljes: 36364 | Postuar në: 30.10.2016, 14:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 62

Kati: 0

Ngrohja: Druri

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshoj lokalin me qira , i cili gjendet afer Komunes se re ne Vushtrri. Eshte i pershtatshem per ordinanca mjeksore, barnatore, call center dhe qfaredo biznesi tjeter.

 Vushtrri     Vushtrri

Dërgo E-mail

 Rexhep