Huawei

Numri i shpalljes: 36352 | Postuar në: 29.10.2016, 17:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Huawei

Modeli: P9

Çmimi: 330 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Telefon huawei p9

 Kaçanik     Kaçanik

Dërgo E-mail

 Bashkim