ShesTelefon hauwei p9

Numri i shpalljes: 36350 | Postuar në: 29.10.2016, 17:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Huawei

Modeli: P9

Çmimi: 330 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Telefon hauwei p9

 Kaçanik     Kaçanik

Dërgo E-mail

 Bashkim