sallon ondulimi

Numri i shpalljes: 36349 | Postuar në: 29.10.2016, 16:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


pasqyre per sallon bukurie
shes pasqyret 1 cop 25 euro
nr :+377 44 690 687

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 xali