Dallama jeleka mintona per nuse

Numri i shpalljes: 36340 | Postuar në: 29.10.2016, 02:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: L

Ngjyra: e kuqe

Çmimi: 200 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Punoj dallama jeleka mintona te arit si dhe bej prerjen vizatimin montimin e tyre me pakic dhe shumic ju mirpres

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Eli