Aparat per fryemarrje

Numri i shpalljes: 36339 | Postuar në: 29.10.2016, 01:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Vegla-mjete medicinale / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shes aparaturen qe sherben per fryemarrje eshte ne gjendje perfekt e perdorur vetem disa muaj e ardhur nga shtetet e jashtme me kontaktoni ne 045 647 899 po ne kete numer dhe viber ju lutem per kontaktues serioz

 Deçan     Deçan

Dërgo E-mail

 Avdyl