Jakne likure

Numri i shpalljes: 36329 | Postuar në: 28.10.2016, 11:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Kostume

Madhësi: 50

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 55 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Jakne e lekures jcc e xhat e sa po ardhur nga germania nr 50

 Viti     Viti

 Fidan