shitet telefoni

Numri i shpalljes: 36314 | Postuar në: 27.10.2016, 15:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: note 2

Çmimi: 130 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


shes telefonin ne gjendje te rregullt samsung note 2 i bardh te interesuarit mund te me kontaktojn ne
viber +37745804749 ose
whatsaap +37745804749

 Viti     Viti

Dërgo E-mail

 flakrim idrizi