iPhone 4

Numri i shpalljes: 36299 | Postuar në: 26.10.2016, 14:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: iPhone 4

Çmimi: 70 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes iPhone 4 esht ne gjendje te rregullt

 Kaçanik     Kaçanik

 Rrezart