PlayStation 2

Numri i shpalljes: 36295 | Postuar në: 25.10.2016, 21:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Ka tri xhojstika nja pa consol dy me consol bej ndrrim me iPhone 4.
Dhe 30 euro kesh

 Drenas     Komoran

Dërgo E-mail

 Arber