shtepi

Numri i shpalljes: 36256 | Postuar në: 22.10.2016, 17:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet shtepia me 5ari aborr
Fshati carralev
Nr i telefonit 044 324 658

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 edon