Kupaqka ronaldinho

Numri i shpalljes: 36242 | Postuar në: 22.10.2016, 11:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Futboll / Këpucë

Lloji i shpalljes: Shitet


Jon kupaqka shum trujtne jon tardhne prej syedis,jon origjinal

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Erblin Meholli