Shihet trulli dhe shtepia me 9 ari

Numri i shpalljes: 36241 | Postuar në: 22.10.2016, 11:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 52.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet shtepia dhe Trulli me 9 ari ne shtime Rr.Lagja pajtimi transit
Me dokumenta te rregulla shmimi bahet sipas marrveshies

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 Demë ahmeti