shes dhe bij ndrrim

Numri i shpalljes: 36215 | Postuar në: 21.10.2016, 09:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 220

Viti: 1997

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 25000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Monovolum / Minibus

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes dhe boj ndrrim per me shum viber +37744118298

 Shtime     Shtime

 pali