Puma per fush te vogel

Numri i shpalljes: 36169 | Postuar në: 17.10.2016, 13:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: >40

Ngjyra: E bardhë

Çmimi: 60 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për djem

Lloji i shpalljes: Shitet


Jan te ardhura nga zvicra por arsyja e shitjes eshte se numrin i kembes ka qen gabim dhe pom bin te vogla numri eshte 41

 Shtime     Shtime

 Emin Troshupa