Tesha

Numri i shpalljes: 36167 | Postuar në: 17.10.2016, 09:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Kostume

Madhësi: XL

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Tesha te motorrav orgjinal

 Gjilan     Gjilan 60000

 Ibrahim