Kēmisha dhe një fustan

Numri i shpalljes: 36127 | Postuar në: 14.10.2016, 13:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: 116

Ngjyra: E bardhë

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për vajza

Lloji i shpalljes: Shitet


Jan te perdorura 3 muj Jan nga jasht

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Jona