bejme bakllava me porosi

Numri i shpalljes: 36122 | Postuar në: 13.10.2016, 22:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Ëmbëlsira, Torta, Desserts, Biskota

Lloji i shpalljes: Shitet


Bejem bakllava me porosi si gjate festeave dhe jasht tyre

 Lipjan     Lipjan

Dërgo E-mail

 fisnik