Maic goldes gym

Numri i shpalljes: 36080 | Postuar në: 10.10.2016, 17:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Kostume sportive/ trajnimi

Madhësi: L

Ngjyra: blu

Çmimi: 30 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes maic nga goldes gym

 Prishtinë     Prishtinë 10020

Dërgo E-mail

 naim