Shporet

Numri i shpalljes: 36051 | Postuar në: 20.02.2019, 06:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kuzhinë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shporet me dru po ban edhe me rrym e kam pru pej gjermanije po en kuzhin nuk po pershtatet.

Per qmim qmimi asht I diskutushem muni me ardh me kqyr 150 € ose dergojn ju ni qmim qe ju konvenon

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Ismail