Krveta per salon

Numri i shpalljes: 36049 | Postuar në: 08.10.2016, 20:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Krevate

Lloji i shpalljes: Shitet


Kreveta per sallon ne gjendje shum te mir dy tresha dhe kthesa

 Mitrovicë     Shipol

 Xhafer hajdari