Blej Kreu Mephedrone ,A-PVP pentedrone MDMA MDPV Bulytone

Numri i shpalljes: 36 | Postuar në: 04.08.2012, 15:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dekorim dhe Zbukurim / Korniza dhe piktura

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Ne jemi manufactureres drejtpërdrejtë të produkteve të mëposhtme, të klasës High Quality (99,96%) Mephedrone (2 - methylamino 1-një) gjithashtu
njohur si 4-methylmethcathinone (4-MMC). Ne jemi një nga furnizuesit më të lartë
në kërkimin me shumicë dhe pakicë e bimëve mephedrone dhe të tjera
kimike të tilla si:

Mephedrone

A-PVP
pentedrone
MDMA

MDPV

Bulytone (BK-MBDB)

MDAI

Kimike analgjezik CB1 dhe CB2

CP 47497

CP-55940

HU-210

HU-331

Ephedrine HCl pluhur

JWH-018 / JWH-200, JWH-250

TFMPP

2C-E, 2C-I, 2C-P, 2C-C, 2C-T-2

DOC, DOI

Bromo Dragonfly

TCB-2

5-Meo-DMT

4-Aco-DMT

4-Ho-MIPT

4-Meo-PCP

Naphyrone

Heroinës.

Methylone (BK-MDMA)

Fury Benzo.

Flephedrone (4-KMF, 4-Fluoromethcathinone)

Methedrone (BK-PMMA, Methoxyphedrine)

4-Fluoromethamphetamine (4-FMA)

a-Pyrrolidinopropiophenone (a-PPP).

MDPV (Methylenedioxypyrovalerone, MDPK)

Testosterone

JWH-073, 1-butyl-3-(1-naphthoyl) indole

hydrocodone

Oxycodone

Dimethocaine (Larocaine / DMC)

morfinë

JWH-018, 1-Pentyl-3-(1-naphthoyl) indole

Herione

4-Fluoroamphetamine (4-FA, 4-FMP, ose Flux)

ketamineCilësia jonë është mirë që ju mund të gjeni rreth dhe ne shesim në të vogël / i madh
Sasi me ofrimin e garantuar diskrete në Shipping kohë të mirë është
bërë Via DHL TNT FedEx.Please A Përfshini numrin tuaj të kontaktit.
Cilësia jonë është mirë që ju mund të gjeni rreth dhe ne shesim në të vogël / i madh
Sasi me ofrimin e garantuar diskrete në Shipping kohë të mirë është
bërë Via DHL TNT FedEx.Please A Përfshini numrin tuaj të kontaktit.

 Ferizaj

Dërgo E-mail

 dr.marco.corrigan