PORTRETE

Numri i shpalljes: 3548 | Postuar në: 19.12.2014, 01:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 € i pa diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Piktura arti

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Bej punime (Portrete) ne formatin A3 5 euro dhe ne formatin A4 per 10 euro per me shum mund te me kontektoni ne nr.tel..

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Mensur