shes shtepine

Numri i shpalljes: 3533 | Postuar në: 10.12.2014, 19:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes shtëpinë me 9.5 ari truall. Në fashatin Zaplluxhe. Shtëpia është dykatëshe në gjendje banimi. Çmimi sipas marrveshjes. Shes gjithashtu dhe një pllac tjetër që është 7 ari në vendin e quajtur Rrafsha. Edhe ara që ka 48 ari e quajtur Lugi i Esës.Të interesuarit mund të lajmërohen në numrin kontaktues ose ne shtëpinë time.

 Dragash

Dërgo E-mail

 xhevat