teknika

Numri i shpalljes: 3510 | Postuar në: 03.12.2014, 17:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


shes paisje temirja jon pak te per dorem

 bekim