JONI-PARKET 044 164 047

Numri i shpalljes: 3506 | Postuar në: 02.12.2014, 18:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Punojm dhe montojm te gjitha llojet e:
Parketit dhe Grryerjen e tyre.
Laminatit si dhe Riparimin e tyre.
Punimin e Shkalleve me Parket si dhe Laminat.
Riparime.
Kontakti:
Tel. 044 164 047
Viber. +377 44 164 047

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 JONI-PARKET